regulamin pobytu

Komfortowo i klimatycznie

witamy na pogranicznej

Najważniejsze jest dla nas to, by zarówno goście jak i gospodarze czuli się na Pogranicznej dobrze i swobodnie. Regulamin z pewnością nam to ułatwi 🙂

 1. Prosimy naszych gości o utrzymywanie porządku w domu i na terenie agroturystyki oraz do użytkowania wszystkich pomieszczeń zgodnie z ich przeznaczeniem.

 2. Do Państwa dyspozycji jest oddany wynajęty pokój, czy apartament oraz części wspólne jak korytarz, ogólna kuchnia, podwórko z parkingiem i ogród. Prosimy o nieotwieranie innych pomieszczeń jak, strych, stodoła, czy furtki na teren naszej gwiazdy, psa Marleya

 3. Drodzy goście. Prosimy o sprawdzenie, czy wszystkie sprzęty w Państwa pokoju są sprawne i nieuszkodzone oraz zgłoszenie gospodarzowi konieczności ich naprawy. Nie zawsze możemy na bieżąco zauważyć jakieś braki, czy uszkodzenia.
  Wynajmujący u nas pokoje ponosi koszty wynikające ze zniszczenia sprzętu lub jego braku.

 4. Przez cały czas pobytu dysponujecie Państwo kluczami do pokoi oraz głównego wejścia. Prosimy o zdanie kluczy gospodarzowi po zakończeniu pobytu. Opłata za zgubienie kluczy wynosi 20 zł. 

 5. Brama wjazdowa na posesję zamyka i otwiera się automatycznie. W trakcie pobytu dysponują Państwo kodem do jej otwierania. Brama zamyka się sama po 2 minutach. Posiada wszystkie niezbędne zabezpieczenia, ale prosimy o dopilnowanie, by ze względów bezpieczeństwa, szczególnie małe dzieci nie przebywały w pobliżu bramy w trakcie jej pracy.

 6.  Na Pogranicznej zaparkujecie Państwo swój samochód na równym i ogrodzonym terenie w miejscu wskazanym przez gospodarza. Nie ponosimy odpowiedzialności za bezpieczeństwo samochodu i szkody wyrządzone przez osoby trzecie.

 7. W przypadku odwołania pobytu, które nastąpi 30 dni, lub więcej przed planowanym terminem zameldowania zwracamy wcześniejsze opłaty. W przypadku odwołania pobytu poniżej 30 dni przed planowanym przyjazdem nie zwracamy wcześniejszych opłat. Opłata za niewykorzystane noclegi (np. skrócenie pobytu) nie podlega zwrotowi.

 8. Dzieci do lat 3 przyjmujemy bezpłatnie jeżeli korzystają z łóżka wspólnie z rodzicami. Istnieje możliwość wypożyczenia łóżeczka turystycznego z pościelą za jednorazową opłatą 50zł. Dla dzieci w wieku od 3 do 15 lat opłata jest mniejsza niż za osobę dorosłą. Jest ona zależna od wybranego pokoju. Szczegóły znajdą Państwo w cenniku.
 9. Doba noclegowa zaczyna się pierwszego dnia Państwa pobytu o godz. 15.00, a kończy ostatniego dnia o godz. 11.00.

 10. W pokojach i w częściach wspólnych nie palimy tytoniu i e-papierosów. Miejsce do palenia jest wyznaczone przed wejściem do domu oraz w ogrodzie.

 11. Pograniczna jest ekologiczna Prowadzimy segregację śmieci. Opisane pojemniki znajdują się na parterze i na pierwszym piętrze. Prosimy o pomoc w prawidłowej segregacji.

 12. Rodzice pilnują swoich pociech i odpowiadają za dokonane przez nie ewentualne zniszczenia. Prosimy o szczególną ostrożność przy schodach, przy urządzeniach elektrycznych, palenisku, itp.

 13. Na Pogranicznej chętnie przyjmujemy gości ze zwierzętami. Za pupila obowiązuje jednorazowa opłata w wysokości 30 zł. Prosimy, by zwierzaki były pod Państwa opieką i nie zakłócały pobytu innym gościom. Prosimy też o zabranie posłania dla pupila, gdyż nie mogą one sypiać w naszym domu na łóżkach.

 14. Bardzo ważna jest dla nas i naszych gości cisza nocna w godzinach od 22.30 do 7.30. W przypadku wynajęcia domu przez jedną grupę kwestię tę można ustalić indywidualnie z gospodarzem.

 15. Pograniczna to miejsce wypoczynku i spotkań. Osobom zakłócającym spokój i łamiącym regulamin pobytu gospodarz ma prawo wymówić pokój w trybie natychmiastowym, bez zwrotu dokonanych opłat.

 16. Wpłata zaliczki, dokonanie rezerwacji poprzez e-mail lub portale pośredniczące: booking.com i AIRBNB są jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

 17. Pograniczna jest na liście obiektów realizujących Bon Turystyczny.

  Płatność za usługę w ramach dostępnych w bonie środków zrealizujecie Państwo na miejscu w trakcie pobytu.
  Nie przyjmujemy zaliczek w formie bonu, ale możliwy jest zwrot zaliczki w przypadku, gdy wartość bonu, który będziecie Państwo chcieli u nas zrealizować, przekroczy wartość koniecznej dopłaty.
  Bonem można opłacać pobyt dzieci i opiekunów. O szczegółach możesz przeczytać TUTAJ

certyfikat-gospodarstwo-agroturystyczne-roku
Digital-Award-TRA-2022
certyfikat-strefa

bezpieczna agroturystyka

Zapoznaj się z naszymi działaniami w związku z wirusem Covid-19 i sprawdź jak dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Gości

017 - Pet InsuranceCreated with Sketch.

przyjazna
zwierzętom

Na Pogranicznej chętnie przyjmujemy gości ze zwierzętami. Za pupila obowiązuje jednorazowa opłata w wysokości 30 zł.

Goście, którzy przyjeżdżają ze zwierzakami, dbają o to, aby ich pupil nie zakłócał pobytu innym Gościom.

007 - Car InsuranceCreated with Sketch.

bezpieczny
parking

Na Pogranicznej zaparkujecie Państwo swój samochód na równym i ogrodzonym terenie w miejscu wskazanym przez gospodarza.