regulamin pobytu

Komfortowo i klimatycznie

witamy na pogranicznej

Najważniejsze jest dla nas to, by zarówno goście jak i gospodarze czuli się na Pogranicznej dobrze i swobodnie. Regulamin z pewnością nam to ułatwi 🙂

 1. Prosimy naszych gości o utrzymywanie porządku w domu i na terenie agroturystyki oraz do użytkowania wszystkich pomieszczeń zgodnie z ich przeznaczeniem.

 2. Do Państwa dyspozycji jest oddany wynajęty pokój, czy apartament oraz części wspólne jak korytarz, ogólna kuchnia, podwórko z parkingiem i ogród. Prosimy o nieotwieranie innych pomieszczeń jak, strych, stodoła, czy furtki na teren naszej gwiazdy, psa Marleya

 3. Drodzy goście. Prosimy o sprawdzenie, czy wszystkie sprzęty w Państwa pokoju są sprawne i nieuszkodzone oraz zgłoszenie gospodarzowi konieczności ich naprawy. Nie zawsze możemy na bieżąco zauważyć jakieś braki, czy uszkodzenia.
  Wynajmujący u nas pokoje ponosi koszty wynikające ze zniszczenia sprzętu lub jego braku.

 4. Przez cały czas pobytu dysponujecie Państwo kluczami do pokoi oraz głównego wejścia. Prosimy o zdanie kluczy gospodarzowi po zakończeniu pobytu. Opłata za zgubienie kluczy wynosi 20 zł. 

 5. Brama wjazdowa na posesję zamyka i otwiera się automatycznie. W trakcie pobytu dysponują Państwo kodem do jej otwierania. Brama zamyka się sama po 2 minutach. Posiada wszystkie niezbędne zabezpieczenia, ale prosimy o dopilnowanie, by ze względów bezpieczeństwa, szczególnie małe dzieci nie przebywały w pobliżu bramy w trakcie jej pracy.

 6.  Na Pogranicznej zaparkujecie Państwo swój samochód na równym i ogrodzonym terenie w miejscu wskazanym przez gospodarza. Nie ponosimy odpowiedzialności za bezpieczeństwo samochodu i szkody wyrządzone przez osoby trzecie.

 7. W przypadku odwołania pobytu, które nastąpi 30 dni, lub więcej przed planowanym terminem zameldowania zwracamy wcześniejsze opłaty. W przypadku odwołania pobytu poniżej 30 dni przed planowanym przyjazdem nie zwracamy wcześniejszych opłat. Opłata za niewykorzystane noclegi (np. skrócenie pobytu) nie podlega zwrotowi.

 8. Doba noclegowa zaczyna się pierwszego dnia Państwa pobytu o godz. 15.00, a kończy ostatniego dnia o godz. 11.00.

 9. W pokojach i w częściach wspólnych nie palimy tytoniu i e-papierosów. Miejsce do palenia jest wyznaczone przed wejściem do domu oraz w ogrodzie.

 10. Pograniczna jest ekologiczna Prowadzimy segregację śmieci. Opisane pojemniki znajdują się na parterze i na pierwszym piętrze. Prosimy o pomoc w prawidłowej segregacji.

 11. Rodzice pilnują swoich pociech i odpowiadają za dokonane przez nie ewentualne zniszczenia. Prosimy o szczególną ostrożność przy schodach, przy urządzeniach elektrycznych, palenisku, itp.

 12. Na Pogranicznej chętnie przyjmujemy gości ze zwierzętami. Za pupila obowiązuje jednorazowa opłata w wysokości 25 zł. Prosimy by zwierzaki były pod Państwa opieką i nie zakłócały pobytu innym gościom. Prosimy też o zabranie posłania dla pupila, gdyż nie mogą one sypiać w naszym domu na łóżkach.

 13. Bardzo ważna jest dla nas i naszych gości cisza nocna w godzinach od 22.30 do 7.30. W przypadku wynajęcia domu przez jedną grupę kwestię tę można ustalić indywidualnie z gospodarzem.

 14. Pograniczna to miejsce wypoczynku i spotkań. Osobom zakłócającym spokój i łamiącym regulamin pobytu gospodarz ma prawo wymówić pokój w trybie natychmiastowym, bez zwrotu dokonanych opłat.

 15. Wpłata zaliczki, dokonanie rezerwacji poprzez e-mail lub portale pośredniczące: booking.com i AIRBNB są jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

 16. Pograniczna jest na liście obiektów realizujących Bon Turystyczny.

   

  Płatność za usługę w ramach dostępnych w bonie środków zrealizujecie Państwo na miejscu w trakcie pobytu.
  Nie przyjmujemy zaliczek w formie bonu, ale możliwy jest zwrot zaliczki w przypadku, gdy wartość bonu, który będziecie Państwo chcieli u nas zrealizować, przekroczy wartość koniecznej dopłaty.
  Bonem można opłacać pobyt dzieci i opiekunów. O szczegółach możesz przeczytać TUTAJ

certyfikat-gospodarstwo-agroturystyczne-roku
social_media
certyfikat-strefa

bezpieczna agroturystyka

Zapoznaj się z naszymi działaniami w związku z wirusem Covid-19 i sprawdź jak dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Gości

017 - Pet InsuranceCreated with Sketch.

przyjazna
zwierzętom

Na Pogranicznej chętnie przyjmujemy gości ze zwierzętami. Za pupila obowiązuje jednorazowa opłata w wysokości 25 zł.

Goście, którzy przyjeżdżają ze zwierzakami, dbają o to, aby ich pupil nie zakłócał pobytu innym Gościom.

 

007 - Car InsuranceCreated with Sketch.

bezpieczny
parking

Na Pogranicznej zaparkujecie Państwo swój samochód na równym i ogrodzonym terenie w miejscu wskazanym przez gospodarza.