Regulamin pobytu

Witamy Państwa serdecznie na Pogranicznej.

Najważniejsze jest dla nas to, by zarówno goście jak i gospodarze czuli się na Pogranicznej dobrze i swobodnie. Regulamin z pewnością nam to ułatwi 🙂

1. Prosimy naszych gości o utrzymywanie porządku w domu i na terenie agroturystyki oraz do użytkowania wszystkich pomieszczeń zgodnie z ich przeznaczeniem.

2. Do Państwa dyspozycji jest oddany wynajęty pokój, czy aparatment oraz części wspólne jak korytarz, ogólna kuchnia, podwórko z parkingiem i ogród. Prosimy o nieotwieranie innych pomieszczeń jak, strych, stodoła, czy furtki na teren naszej gwiazdy, psa Marleya 🙂

3. Drodzy goście. Prosimy o sprawdzenie, czy wszystkie sprzęty w Państwa pokoju są sprawne i nieuszkodzone oraz zgłoszenie gospodarzowi konieczności ich naprawy. Nie zawsze możemy na bieżąco zauważyć jakieś braki, czy uszkodzenia.
Wynajmujący u nas pokoje ponosi koszty wynikające ze zniszczenia sprzętu lub jego braku.

4. Przez cały czas pobytu dysponujecie Państwo kluczami do pokoi oraz głównego wejścia. Prosimy o zdanie kluczy gospodarzowi po zakończeniu pobytu. Opłata za zgubienie kluczy wynosi 20zł.

5. Brama wjazdowa na posesję zamyka i otwiera się automatycznie. W trakcie pobytu dysponują Państwo kodem do jej otwierania. Brama zamyka się sama po 2 minutach. Posiada wszystkie niezbędne zabepieczenia, ale prosimy o dopilnowanie, by ze względów bezpieczeństwa, szczególnie małe dzieci nie przebywały w pobliżu bramy w trakcie jej pracy.

6. Na Pogranicznej zaparkujecie Państwo swój samochód na równym i ogrodzonym terenie w miejscu wskazanym przez gospodarza. Nie ponosimy odpowiedzialności za bezpieczeństwo samochodu i szkody wyrządzone przez osoby trzecie.

7. W przypadku odwołania pobytu, które nastąpi na mniej niż dwa tygodnie przed planowanym terminem zameldowania, lub w przypadku skrócenia pobytu, nie zwracamy wcześniejszych wpłat. Pobyt odwołany do miesiąca przed planowanym przyjazdem daje Państwu możliwość uzyskania zwrotu 50% kosztów rezerwacji. Rezygnując przed upływem miesiąca od zameldowania nie ponosicie Państwo żadnych kosztów, a wpłacona zaliczka zostanie Państwu zwrócona.

8. Doba noclegowa zaczyna się pierwszego dnia Państwa pobytu o godz. 15.00, a kończy ostatniego dnia o godz. 11.00.

9. W pokojach i w częściach wspólnych nie palimy tytoniu i e-papierosów. Miejsce do palenia jest wyznaczone przed wejściem do domu oraz w ogrodzie.

10. Pograniczna jest ekologiczna 🙂 Prowadzimy segregację śmieci. Opisane pojemniki znajdują się na parterze i na pierwszym piętrze. Prosimy o pomoc w prawidłowej segregacji.

11. Rodzice pilnują swoich pociech i odpowiadają za dokonane przez nie ewentualne zniszczenia. Prosimy o szczególną ostrożność przy schodach, przy urządzeniach elektrycznych, palenisku, itp.

12. Na Pogranicznej chętnie przyjmujemy gości ze zwierzętami. Za pupila obowiązuje jednorazowa opłata w wysokości 20zł. Prosimy by zwierzaki były pod Państwa opieką i nie zakłócały pobytu innym gościom. Prosimy też o zabranie posłania dla pupila, gdyż nie mogą one sypiać w naszym domu na łóżkach.

13. Bardzo ważna jest dla nas i dla naszych gości cisza nocna w godzinach od 22.30 do 7.30. W przypadku wynajęcia domu przez jedną grupę kwestię tę można ustalić indywidualnie z gospodarzem.

14. Pograniczna to miejsce wypoczynku i spotkań. Osobom zakłócającym spokój i łamiącym regulamin pobytu gospodarz ma prawo wymówić pokój w trybie natychmiastowym, bez zwrotu dokonanych opłat.

15. Wpłata zaliczki, czy dokonanie rezerwacji poprzez portale pośredniczące: booking.com i AIRBNB jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.