Bon Turystyczny

Drodzy goście.
Agroturystyka Pograniczna jest na liście obiektów realizujących Bon Turystyczny.
 
Możecie to sprawdzić wpisując: Pograniczna, w pierwszym oknie wyszukiwarki na https://bonturystyczny.polska.travel/lista-podmiotow
Płatność za usługę w ramach dostępnych w bonie środków zrealizujecie Państwo na miejscu w trakcie pobytu.
Nie przyjmujemy zaliczek w formie bonu, ale możliwy jest zwrot zaliczki w przypadku, gdy wartość bonu, który będziecie Państwo chcieli u nas zrealizować, przekroczy wartość koniecznej dopłaty.
 
Przykład 1.
Całkowity koszt pobytu wynosi 650zł, wpłacona zaliczka 300zł, a będziecie Państwo chcieli zrealizować Bon o wartości 500zł, wówczas zwrócimy Państwu przelewem 150zł nadpłaty.
Przykład 2.
Jeżeli wartość płatności Bonem pokryje wartość całego pobytu, wówczas zwrócimy Państwu przelewem całą kwotę zaliczki.
Np.: całkowity koszt pobytu wynosi 250zł, wpłacona zaliczka 100zł, a będziecie Państwo chcieli zrealizować Bon na kwotę 250zł, wówczas zwrócimy Państwu przelewem 100zł zaliczki.
 
Bonem można opłacać pobyt dzieci i  opiekunów zgodnie z zasadami dostępnymi na https://bonturystyczny.polska.travel/dla-osob-uprawnionych
"Usługa hotelarska lub impreza turystyczna są świadczone na rzecz dziecka, gdy z usługi hotelarskiej korzysta lub w imprezie turystycznej uczestniczy dziecko – nawet gdy ze względu na jego wiek – z jego udziałem nie wiąże się dodatkowa płatność. Warunkiem skorzystania z bonu jest uczestnictwo dziecka, na które bon przysługiwał, w imprezie turystycznej lub skorzystanie przez nie z usługi hotelarskiej. W związku z tym nie jest konieczna rezerwacja na nazwisko dziecka. Bonem można rozliczyć całą cenę za usługę lub imprezę. "
 
Zapraszamy